[ad_1]
![](https://fenbilimlerialiaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/259564732_570073310751468_6729898223829733320_n.jpg)
Yaşam Becerileri dersimizde ögrencilerimiz paspasla yer silme etkinliği yaptılar.Hem beceri kazandılar hem de empati yaparak kirletmemeyi ve annelerine yardımcı olmayı öğrendiler.
0
31
Yaşam Becerileri dersimizde ögrencilerimiz paspasla yer silme etkinliği yaptılar.Hem beceri kazandılar hem de empati yaparak kirletmemeyi ve annelerine yardımcı olmayı öğrendiler.
A photo posted by Fen Bilimleri Okulları Aliağa (@fenbilimlerialiaga) on
0
31
Yakında seni arayacağız