Kantin Otomasyon Sistemi Anlatımı

Aliağa Fen Bilimleri Kampüsü Online Kantin Yönetim sistemi

      Sağlımızı önemseyerek temassız alışveriş sistemine geçmiş bulunmaktayız. Sağlanılan avantajlar olarak , para alışverişini ortadan kaldırarak kantin kartlı satış sistemine geçmiş bulunmaktayız. Ekstra herhangi bir karta ihtiyaç duyulmadan mevcutta kullanılan , Kampüs giriş çıkış kartlarına entegrasyon işlemi tamamlanmıştır. Öğrenci Günlük harcama limiti , öğrenci ürün satış yasaklama ve satılan ürünleri görme gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen yönergeleri izleyerek  işleminizi gerçekleştirebilirsiniz…

Panel adres girişi :   www.aliaagafbokantin.com     veya www.fenbilimlerialiaga.k12.tr adresinden giriş sağlayabilirsiniz..

Giriş ekranında Kullanıcı adı kısmına : Öğrenci TC Numarası

Şifre Kısmına : Öğrenci TC numarası son 4 hanesi yazılarak giriş sağlanır.

Girişte yaşanılan problemlerde 0232 600 00 33 numaralı telefondan destek alabilirsiniz…

Giriş yapıldıktan sonra karşınıza çıkan menü den sol tarafta bulunan kantin harcamaları bölümünden günlük , haftalık , aylık olarak rapor oluşturabilirsiniz..

Diğer menü olan satış engellenecek ürünler kısmında , kantinden alınmasını istemediğiniz ürünleri yasaklayabilir , engelleyebilir veya engeli kaldırabilirsiniz..

Diğer menüde ise günlük harcama limiti belirleyebilir , harcama limitini yükseltebilir veya düşürme işlemi yapabilirsiniz..

Diğer altındaki ve son menü olan Karta Online Para Yükle kısmından  , Kredi kartı veya Bankamatik kartınızdan online sanal pos hizmetinden faydalanarak kantin kart bakiyesi ekleme yapabilirsiniz… Aynı zamanda Kart yüklemelerini Nakit olarak ta Aliağa Fen Bilimleri Kampüsünde Bulunan muhasebe birimimizdende gerçekleştirebilirsiniz…

Temsili Video Aşağıda Yer Almaktadır.