[ad_1]
![](https://fenbilimlerialiaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/253394608_630498447958196_8704466054656015529_n.jpg)
4A sınıfı olarak bahçemizi çapaladık.🌱Tüm öğrencilerimizin eli çapaya değdi, pazı tohumlarımızı toprağa serptik ve son olarak da can suyumuzu verdik. 💧☺️Tohumlarımızın büyümelerini dört gözle bekliyoruz.🌲🥰
0
3
4A sınıfı olarak bahçemizi çapaladık.🌱Tüm öğrencilerimizin eli çapaya değdi, pazı tohumlarımızı toprağa serptik ve son olarak da can suyumuzu verdik. 💧☺️Tohumlarımızın büyümelerini dört gözle bekliyoruz.🌲🥰
A photo posted by Fen Bilimleri Okulları Aliağa (@fenbilimlerialiaga) on
0
3
Yakında seni arayacağız