[ad_1]
![](https://fenbilimlerialiaga.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/264061417_636954457671527_1347155912288419476_n.jpg)
3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında tüm kampüsümüzde empati ve farkındalık amaçlanarak Sesli Betimlemeli Kısa Film izleme etkinliği gerçekleştirilmiştir.
0
1
3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında tüm kampüsümüzde empati ve farkındalık amaçlanarak Sesli Betimlemeli Kısa Film izleme etkinliği gerçekleştirilmiştir.
A photo posted by Fen Bilimleri Okulları Aliağa (@fenbilimlerialiaga) on
0
1
Yakında seni arayacağız